щодо виконання указу Президента України від 14 листопада 2014 року № 875/2014

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
Згідно з статтями 3, 4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується, зокрема, обов’язком розпорядників інформації надавати і оприлюднювати інформацію у тому числі за максимально спрощеною процедурою подання інформаційного запиту на інформацію. (Також, відповідно до ст.10 прим 1 Закону України “Про доступ до публічної інфомрації” публічна інформація повинна надаватись, в тому числі, у форматі відкритих даних).
Разом з тим, відповідно до положень статті 22 Закону відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути отримана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації, що тягне за собою адміністративну відповідальність.
Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відома або має бути відомо хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.
Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Відповідно до Указу Президента України від 19.02.20.2 року № 155 “Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України” передбачено:
- контроль за виконанням указу Президента України про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України покладається на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України;
- здійснення контролю за виконанням указу Президента України про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України, іншого акта, доручення Президента України, контроль за виконанням якого покладено на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, забезпечується в межах наданих повноважень Апаратом Ради національної безпеки і оборони України.
На підставі вищевикладеного прошу надати інформацію:

Cтатистичні дані і звітність та результати моніторингу виконання указу Президента України від 14 листопада 2014 року № 875/2014 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 04 листопада 2014 року «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях» в період з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року;
А саме, статистичні дані і звітність та результати моніторингу щодо вжитих заходів для виконання частину пункту 4.1 вище вказаного закону, в частині:
«вжитих заходів для забезпечення переміщення засуджених та осіб, узятих під варту, з окремих територій у районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях до інших регіонів України, а також внести пропозиції щодо амністії осіб, які відбувають покарання в цих установах і засуджені за злочини невеликої та середньої тяжкості».
Прошу відповідь надати на електронну адресу: me_taha@ukr.nеt

З повагою,

Наталія Михайлівна Мельник 08.02.2018р.

Від: Служба доступу до публічн
Рада національної безпеки і оборони України


Attachment 2018 02 13 17 56 07 0469.jpg
856K Завантажити відповідь

Attachment 2018 02 13 17 55 49 0468.jpg
1.9M Завантажити відповідь


Посилання