Щодо виконання розпорядниками вимог Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Враховуючи інформацію , надану у відповіді від 06.06.2017 р. , вих. № 11/16-002344.17/33-11 , на запит від 28.05.2017 р. ,та інформацію ,яка була наведена в додатках до відповіді на запит, враховуючи ,що станом на цей час, відповідні розпорядники не виконали зобов’язання щодо надання публічної інформації, з урахуванням «Порядку здійснення провадження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» , затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 12 серпня 2013 р. №18/02-13, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , прошу надати наступну інформацію (наступні документи) :

1.Копії завірених витягів з журналів реєстрації вхідної кореспонденції з відповідними відмітками про отримання запитів ,надані згідно розпорядження Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини наступними розпорядниками - Кудряшівською сільською радою,Невською сільською радою,Новоастраханською сільською радою,Булгаківською сільською радою, Червонопопівською сільською радою , Красноріченською селищною радою Кремінського району Луганської області.
2.Копії пояснень осіб, відповідальних за розгляд запитів у вищенаведених сільських та селищної радах.
3. Копії відповідей розпорядників за результатами розгляду вимог Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
4.Копії документів за результатами складення протоколів про адміністративне правопорушення щодо осіб, відповідальних за розгляд запитів у вищенаведених сільських та селищної радах.

З метою економії бюджетних коштів, прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації, консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Закопайло Тетяна Сергіївна, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

2 Attachments

Закопайло Тетяна Сергіївна, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

2 Attachments