Щодо виконання припису про надання інформації про електронну базу дітей

Гриновець Маркіян

Доброго дня!

Ознайомившись з відповіддю, наданою Уповноваженим ВРУ з прав людини 22 грудня 2017 року Львівській міській раді на адресу управління освіти ДГП ЛМР, у якій міститься прохання (припис) управлінню освіти до 19 січня 2018 року надати інформацію про електронну базу дітей до ступу та обліку у ДНЗ.
З зазначеною відповіддю можна ознайомитись тут
https://dostup.pravda.com.ua/request/inf...

Також, зважаючи на те, що збір персональних даних у електронну базу даних триває з 2013 року, а статтею 188-39 КУпАП передбачена відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про обробку персональних даних;
на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи виконало управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради прохання про надання інформації, зазначене у листі-відповіді Уповноваженого ВРУ з прав людини від 22.12.2017р. до Львівської міської ради.

2. Чи інформація, яка мала бути наданою відповідно до п.1 цього запиту була надана у повному обсязі.

3. Прошу надати для ознайомлення відповідь (або інформацію), яка мала бути надана відповідно п.1 цього запиту.

4. Чи притягувались до відповідальності службові або посадові особи управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради через порушення статті 188-39 КУпАП.

З повагою,
Гриновець Маркіян

Папарига Джорж Юрійович, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

2 Attachments

Прошу підтвердити отримання цього листа.

Завчасно вдячні

показати цитоване