Щодо відвідування дітей в обласних будинках дитини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аліна Комарова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Аліна Комарова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію про механізм відвідування дитини, яка перебуває в обласному будинку дитини на території Харківської області, та може бути влаштована до моєї родини в якості підпопічної дитини.

У Постанові № 392 (в ред. від 13.06.2020) зазначено наступне:

3. На період дії карантину забороняється:
12) відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/ перебувають діти, громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають послуги екстрено (кризово);

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392, а саме:

3. На період дії карантину забороняється:
10) відвідування установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

Тобто, заборона на відвідування установ і закладів, в яких перебуває така категорія населення як діти, в останній редакції Постанови КМУ, - відсутня.

У зв'язку з цим просимо надати конкретний механізм відвідування дітей в обласних будинках дитини, які перебувають у підпорядкуванні Департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА.

З повагою,

Аліна Комарова

public@kharkivoda.gov.ua, Харківська обласна державна адміністрація