Щодо вiдсутностi ТОВ Коксовий завод Новомет на державному облiку

Бережна Наталiя Володимирiвна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно розділу 3 Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 10. 05. 2002 № 177 Про затвердження Інструкції про порядок та критерії взяття на державний облік об’єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря (далі — Інструкції):

«Для взяття об’єкта на державний облік (зняття з обліку) необхідно надати до Мінприроди:

клопотання про взяття об’єкта на державний облік (зняття з обліку) за довільною формою на бланку заявника;

загальні відомості про об’єкт (додаток 2) ;

інформацію про види та обсяги забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, за формою, яка наведена в табл. 2. 1 додатка 2 до цієї Інструкції;

копію листа про реєстрацію звіту з інвентаризації викидів забруднюючих речовин;

матеріали, які підтверджують достовірність геодезичних координат об’єкта (копія технічного звіту з визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда).

Документи надаються у письмовій та електронній формі (xml — файл).»

Згідно п 4. 5. Інструкції:
«Мінприроди: розглядає надані об’єктами документи щодо взяття їх на державний облік (зняття з обліку) ;
направляє об’єкту у місячний термін з дня надходження матеріалів повідомлення про взяття його на державний облік (зняття з обліку).»

В документах, у яких обгрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ «Коксовий завод «Новомет» (код ЄДРПОУ: 42031832) у розділі 1 зазначене, що ТОВ «Коксовий завод «Новомет» взяте на державний облік.

Враховуючи вищеневедене, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Дату, коли саме ТОВ «Коксовий завод «Новомет» було поставлено на державний облік
2. Прошу надати копії документів, які було подано ТОВ «Коксовий завод «Новомет» для взяття його на державний облік.
3. Прошу надати копію повідомлення про взяття на державний облік ТОВ «Коксовий завод «Новомет».

У разі, якщо наведена в п.п. 1 - 3 запитана інформація є конфіденційною, службовою або таємною, то прошу протягом п'ятиденного строку надати завірену копію документу, на підставі якого вищенаведена інформація віднесена до відповідних категорій.

З повагою,

Бережна Наталiя Володимирiвна

КОРЕЦЬКА Руслана Олегівна,

1 Attachment