Щодо відсутності рішення суду у справі 461/10997/15-а у реєстрі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Доброго дня!

Я була присутня як вільний слухач при апеляційному розгляді справи 461/10997/15-а, під час якого скасовано рішення суду першої інстанції та прийнято нове рішення. Втім на даний час рішення суду апеляційної інстанції не опубліковане. Принаймні на сайті «Судова влада України» та у Єдиному державному реєстрі судових рішень таке рішення відсутнє.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Прошу надати таку публічну інформацію:
1. Хто здійснює контроль за опублікування рішень судів в Єдиному державному реєстрі судових рішень , зокрема і рішення Львівського апеляційного адміністративного суду у справі 461/10997/15-а?
2. Чи притягнено винних відповідальних осіб за неопублікування рішення суду у справі 461/10997/15-а у Єдиному державному реєстрі судових рішень?
3. Які дії вчинено Державною судовою адміністрацією для забезпечення опублікування зазначеного рішення суду.

Принагідно повідомляю, що відповідно до Статуту Державного підприємства «Інформаційні судові системи»
(затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 21 липня 2016 року № 141)

I. Загальні положення
1. Державне підприємство «Інформаційні судові системи» (далі — «Підприємство») є державним комерційним підприємством, яке засноване на державній власності та належить до сфери управління Державної судової адміністрації України .
А отже Державна судова адміністрація здійснює управління ДП "Інформаційні судові системи", а тому контролює відповідність вчинюваний дій цим підприємством щодо опублікування судових рішень.

З повагою,

Дацко Олеся

Державна судова адміністрація України

1 Attachment

 

 

 

 

,

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Восьмий апеляційний адміністративний суд,

2 Attachments

--
Доброго дня! Підтвердіть отримання листа.
Дивіться вкладення.
З повагою, Восьмий апеляційний адміністративний суд.
тел.2614514