Щодо відсутності освітлення дорожнього покриття в підземному тунелі на Поштовій площі

Доброго дня!

14 березня 2002 року Рішенням Київської міської ради № 321/1755 було створено Комунальну корпорацію «Київавтодор».

Відповідно до статутних положень Комунальної корпорації «Київавтодор» основною метою її діяльності є нагляд, утримання та ремонт автомобільних шляхів та шляхово-транспортних споруд на них, мереж зовнішнього освітлення вулиць, площ, парків, скверів та міжквартальних проїздів.

Пунктом 2.3. статуту Комунальної корпорації «Київавтодор» передбачено, що предметом діяльності корпорації є забезпечення виконання комплексу робіт по експлуатації, утриманню, капітальному і поточному ремонтах мереж зовнішнього освітлення вулиць площ, парків, скверів, міжквартальних проїздів та електромереж.

✵ ✵ ✵

08 серпня 2013 року було відкрито рух транспорту у підземному тунелі розташованому на Поштовій площі.

Протягом останніх двох місяців усіма водіями міста Києва, які користуються підземним тунелем, розташованим на Поштовій площі в місті Києві (виступає сполученням вул. Набережно-Хрещатицької та Набережного шосе), спостерігається відсутність освітлення дорожнього покриття проїзної частини тунельної та притунельної зони, як в денний так і нічний час.

Крім того, внаслідок відсутності освітлення дорожнього покриття проїзної частини підземного тунелю, невидимою є також дорожня розмітка і дорожні знаки, які знаходяться в тунелі.

Таким чином, усі 5-ть зон тунельного шляху (в'їзна зона, порогова зона, перехідна зона, внутрішня зона та виїзна зона) не забезпечені належною роботою дорожньо-освітлювальних приладів, що грубо порушує положення ДБН В.2.5-28-2006 «Природне і штучне освітлення».

Відсутність освітлення дорожнього покриття проїзної частини підземного тунелю створює значні аварійні ризики та може призвести до дорожньо-транспортних пригод.

✵ ✵ ✵

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію щодо підстав/причин відсутності освітлення дорожнього покриття проїзної частини підземного тунелю, розташованого на Поштовій площі в місті Києві.

(2) Надати інформацію чи проводилися/тривають ремонтні роботи системи освітлення встановленій в підземному тунелі, розташованому на Поштовій площі в місті Києві.

(3) Надати інформацію про те, яку саме систему освітлення встановлено в підземному тунелі, розташованому на Поштовій площі в місті Києві.

З повагою,

Ярослав

Комунальна корпорація "Київавтодор", КП "Київавтодор"

Доброго дня!
Дякуємо Вам за звернення та небайдуже ставлення до питання утримання дорожньо-транспортної інфраструктури міста Києва.
Повідомляємо, що порушене Вами питання не відноситься до сфери відання КК «Київавтодор».
Просимо звернутись до КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспорних споруд м. Києва» (тел. (044) 284-77-41)

З повагою
КК "Київавтодор"
тел. (044) 285-03-36

показати цитоване