Щодо відповідальності за внесення запису до трудової книжки «Виданий вкладиш» вручну

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з п. 3.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту і Мінсоцзахисту від 29.07.1993 р. № 58 (далі — Інструкція № 58) в тому разі, коли у трудовій книжці заповнені усі сторінки відповідних розділів, вона доповнюється вкладишем. Вкладиш вшивається у трудову книжку, заповнюється і ведеться власником або уповноваженим ним органом за місцем роботи працівника у такому ж порядку, що і трудова книжка. Коли вносять відомості до відповідного розділу вкладиша, продовжують порядкову нумерацію записів трудової книжки. Вкладиш без трудової книжки недійсний (абз. 3 п. 3.1 Інструкції № 58).
Про кожний виданий вкладиш на першій сторінці (титульний аркуш) трудової книжки зверху ставиться штамп розміром 10х25 мм з написом «Виданий вкладиш» і тут же зазначаються серія і номер вкладиша. При кожній наступній його видачі має ставитися другий штамп і зазначатися серія і номер вкладиша. Це передбачено п. 3.2 Інструкції № 58.
Державна служба України з питань праці у листі від 10.02.2022 р. № 836/4/4.1-ЗВ-22 зазначає, що законодавством не визначено внесення запису «Виданий вкладиш» вручну.
У зв’язку з цим виникає запитання: яка відповідальність передбачена за внесення запису до трудової книжки «Виданий вкладиш» вручну?

З повагою,

Людмила

Державна служба України з питань праці

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]