Щодо відмови преміювання державних службовців, які отримали відмінні оцінки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аndrey, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Відповідно до ч.9 ст.44 ЗУ "Про державну службу" державні службовці, які отримали відмінні оцінки за результатами оцінювання службової діяльності, ПІДЛЯГАЮТЬ преміюванню відповідно до цього Закону.
Наказом керівника апарату суду про преміювання державних службовців, які отримали відмінні оцінки за результатами оцінювання службової діяльності, було встановлено преміювання у розмірі 30% від посадового окладу. Проте головним розпорядником коштів в особі Територіального управління ДСА наказ керівника апарату повернуто без виконання, посилаючись на те, що стимулюючи виплати та премії (місячна премія, премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності), відповідно законодавства встановлюються у межах фонду економії оплати праці. Кошторисом на 2020 рік затверджено кошти на оплату суддівської винагороди суддям та лише постійних виплат працівникам апарату суду. На 2020 рік фонд економії праці відсутній.
Проте відповідно до ч.6 ст.52 ЗУ "Про державну службу" премії виплачуються в межах фонду преміювання залежно від особистого внеску державного службовця в загальний результат роботи державного органу, а згідно із ч.7 цієї статті фонд преміювання державного органу встановлюється у розмірі 20 відсотків загального фонду посадових окладів за рік та економії фонду оплати праці, тобто економія фонду оплати праці є доповненням до фонду преміювання державного органу.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
чи правомірна відмова головного розпорядника коштів щодо невиплати премій державним службовцям за результатами щорічного оцінювання та повернення наказу про преміювання.

З повагою,

Аndrey

Доброго дня!
Прошу надати відповідь на запит.

З повагою,

Аndrey

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

2 Attachments