Щодо відлову безпритульних тварин на території міста Ізмаїл за рахунок бюджетних коштів

Марина Суркова

Доброго дня!

23 жовтня 2018 року між комунальним підприємством Ізмаїльської міської ради “Житсервіс” та товариством з обмеженою відповідальністю “Некрасівський полігон” укладено договір №145. Предметом послуг є відлов безпритульних бродячих тварин з метою регуляції їх чисельності на території міста Ізмаїл, Одеської області, з наданням виконавцю прав самостійно визначати подальшу долю тварин.
Відповідно до п.1.2 Договору сторонами визначена вартість послуги з вилову і знешкодженню безпритульних тварин.
Оскільки інформація стосується бюджетних коштів - вона є публічною.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Що означають послуги зі “знешкодження” тварин, зазначені в Договорі №145 від 23.10.2018р.
2. Відповідно до яких статей чинного законодавства України замовлялися і будуть надаватися послуги зі знешкодження тварин, зазначені в Договорі №145 від 23.10.2018р.
3. Чи перевірявся Ізмаїльською міською радою учасник державних закупівель ТОВ “Некрасівський полігон” під час подання заявок на участь в закупівлі послуги з відлову та тимчасової ізоляції безпритульних тварин https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-1...
4. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” ліцензію на ведення ветеринарної діяльності?
5. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” серед КВЕДів такі як: КВЕД 75.00 “Ветеринарна діяльність” та КВЕД 01.70 “Мисливство, відловлювання тварин і надання пов'язаних із ними послуг”?
6. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” в своєму штаті спеціаліста ветеринарної медицини та фахівця з відлову тварин,?
7. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” безпечне спеціальне оснащення для відлову тварин?
8. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” автомобіль для транспортування тварин, обладнаний у відповідності до Правил транспортування тварин, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1402 від 16.11.2011р. та ст.11 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”,
9. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” карантинний майданчик для утримання тварин протягом двох місяців у відповідності до ст.341 ЦК України,
10. Чи має ТОВ “Некрасівський полігон” спеціалізоване приміщення для проведення стерилізації, лікування чи умертвіння тварин, передбачених ст.16, ст.17, ст.24 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”?
11. Які саме особи ТОВ "Некрасівський полігон" будуть займатися відловом безпритульних бродячих тварин?
12. Які саме особи ТОВ "Некрасівський полігон" будуть займатися знешкодженням безпритульних бродячих тварин?
13. Який саме автотранспорт використовує ТОВ "Некрасівський полігон" для транспортування безпритульнихбродячих тварин?
14. На якій території буде відбуватися "знешкодження" безпритульних бродячих тварин, яке буде проводити ТОВ "Некрасівський полігон"?
15. Яким саме чином (в який спосіб) відбуватиметься "знешкодження" безпритульних бродячих тварин, яке буде проводити ТОВ "Некрасівський полігон"?

Відповідь прошу надати в передбачений законодавством п'ятиденний термін.
У випадку якщо Ізмаїльська міська рада не є розпорядником запитуваної інформації прошу передати запит за належністю до розпорядника запитуваної мною інформації.

З повагою,
Марина Суркова

Ізмаїльська міська рада

1 Attachment

=