Щодо відкликання депутатів місцевих рад

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Маруняк Іван Дмитрович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Маруняк Іван Дмитрович

Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.

Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст.ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:

1. Копію повідомлень про відкликання за народною ініціативою депутатів Івано-Франківської обласної ради в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.

2. Копію прийнятих рішень про відкликання депутата Івано-Франківської обласної ради за народною ініціативою в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.

3. Копію повідомлень про відкликання за народною ініціативою депутатів Івано-Франківської міської ради в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.

4. Копію прийнятих рішень про відкликання депутата Івано-Франківської міської ради за народною ініціативою в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.

Хочемо наголосити, що запитувана інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.

Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу: [email address]

З повагою,
Іван Маруняк,
Координатор моніторингу партій в Івано-Франківській області

Від: Савчук М.Ю.
Центральна виборча комісія

Посилання