Щодо видачі біометричних паспортів МЗС України

Олександр Гашпар

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- Чи вже оформлюються або чи будуть оформлюватися та видаватися в ЗКУ та в ДКС МЗС України паспорти громадян України для виїзду за кордон з імплантованим безконтактним електронним носієм?

- Яка буде вартість оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон з імплантованим безконтактним носієм на території України в ДКС МЗС України, а також за її межами в ЗКУ МЗС України, чи заплановано Міністерством внесення змін до Положення про консульській збір у зв’язку із запровадженням оформлення і видачі нового зразку паспорту громадянина України для виїзду за кордон?

- Чи зміниться вартість оформлення в ДКС МЗС України паспорту громадянина України для виїзду за кордон без імплантованого безконтактного носія?

- На якому підприємстві будуть друкуватися бланки паспортів громадян України для виїзду за кордон з імплантованим безконтактним електронним носієм, що будуть оформлюватися і видаватися установами МЗС України? Чи проведені відповідні тендери або підписані відповідні угоди?

З повагою,
Олександр Гашпар

press, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment