Щодо вартості тимчасового затримання авто

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Старовойтов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Старовойтов

Доброго дня!

Пунктом 13 порядку тимчасового затримання працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 р. № 1102 (зі змінами) передбачено, що за транспортування і зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику чи стоянці справляється плата у встановленому спільним наказом МВС та Мінекономрозвитку розмірі за погодженням з Мінфіном.

Спільним наказом МВС та Мінекономрозвитку розмірі за погодженням з Мінфіном від 10.10.2013 № 967/1218/869 встановлено розміри плати за Транспортування транспортного засобу на спеціальний майданчик (стоянку).

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чи включено до вартості транспортування транспортного засобу на спеціальний майданчик (стоянку), затвердженої спільним наказом МВС та Мінекономрозвитку розмірі за погодженням з Мінфіном від 10.10.2013 № 967/1218/869 вартість завантаження, розвантаження та подачі автомобілів-евакуаторів з краном маніпулятором.

З повагою,

Олександр Старовойтов

Zvernennia, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.

Статтею 5 Закону України «Про звернення громадян», зокрема у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
У Вашому листі не зазначено Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відсутнє, як орган якому адресований лист.
У разі надходження звернення, оформленого відповідно до зазначеного Закону, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розгляне його в установленому порядку.

З повагою
Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

show quoted sections