Щодо вартості правової допомоги КП "Новомосковськ водоканал"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Радовенчик Олександр Владиславович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Радовенчик Олександр Владиславович

Доброго дня!
08.07.2019р. я надав запит щодо вартості правової допомоги, яку надає адвокат Бісєрова І.А. комунальному підприємству "Новомосковськ водоканал". Після мого звернення до Уповноваженого ВР України з прав людини КП «Новомосковськ водоканал» надало відповідь на мій запит від 08.07.19р. Але з цієї відповіді не зрозуміло, як нараховується вказана вартість правової допомоги адвоката від 200 грн до 600 грн: Чи за час роботи - за годину, за місяць? Чи від обсягу наданих адвокатом послуг – за консультацію, за складений документ, тощо? Крім того, у відповіді зазначено, що «Гонорар не виплачувався та на даний час не передбачається», а далі в відповіді зазначено, що «станом на 08.07.19р. Бісєровій І.А. виплачено 4830 грн».
Проте Договором про надання правової допомоги від 28.01.19р., який укладений між КП «Новомосковськ водоканал» та адвокатом Бісєровою І.А., гонорар адвокату все ж таки передбачений, розмір цього гонорару узгоджується сторонами та визначається в додатку до Договору, який є його невід’ємною частиною, при цьому розмір гонорару не залежить від позитивного результату роботи адвоката.
Принагідно хочу зазначити, що частина п'ята статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», яка є спеціальною правовою нормою по відношенню до загального правила, передбачає:
«Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину».
Крім того, в Постанові Верховного Суду від 14 березня 2018 року у справі №815/1216/16 міститься правовий висновок про те, що «Комунальне підприємство «…» створено та діє на основі комунального майна, а отримані ним доходи згідно з частиною першою статті 327 Цивільного кодексу України є майном, що перебуває у комунальній власності, яке належить територіальній громаді міста …. та перебуває у відповідача на праві господарського відання у відповідності до частини першої статті 24 Господарського кодексу України та частини другої статті 327 Цивільного кодексу України». Тому згідно з частиною п'ятою статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" не може бути обмежено доступ до інформації про осіб, які отримують кошти від комунального підприємства та про суми таких коштів.
Враховуючи вищевикладене, лист КП «Новомосковськ водоканал» вих. № 888 від 01.11.2019р. не є відповіддю на мій запит від 08.07.19р. в розумінні Закону України «Про доступ до публічної інформації», а тому я прошу надати вичерпну відповідь про вартість правової допомоги адвоката Бісєрової І.А., а саме:
- надати копію Договору між КП «Новомосковськ водоканал» та адвокатом Бісєровою І.А. про надання правової допомоги від 28.01.19р. разом з усіма Додатками до Договору, зокрема, Додатку, в якому узгоджено розмір гонорару;
- надати копії документів, на підставі яких здійснювалися нарахування та виплати адвокату Бісєровій І.А. (акти виконаних робіт (наданих послуг), рахунки тощо).

З повагою,

Радовенчик Олександр Владиславович

Коваленко Ірина Звернення громадян,

1 Attachment

26.11.2019 07:48, Загальний відділ <[email address]>

показати цитоване

-- реклама -----------------------------------------------------------
Будущее уже наступило!
Перейди и узнай как жить с роботом: https://bit.ly/2QQa4xy

Радовенчик Олександр Владиславович

Доброго дня!

КП "Новомосковськ водоканал" на мій запит щодо вартості правової допомоги затримує відповідь у визначений законом строк.

З повагою,

Радовенчик Олександр Владиславович

Новомосковск водоканал,

6 Attachments

--
-- 
С уважением,
КП "Новомосковск водоканал"
[1]http://novvod.dp.ua

References

Visible links
1. http://novvod.dp.ua/