щодо валютних кредитів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Михайло Микитась, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Михайло Микитась

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Шановний , Олександр Віталійович!
Звертаюсь до Вас як позичальник валютного іпотечного кредиту, що був наданий банком "Форум" в 2007р.Зараз можна багато чого говорити про те, як працівники банку в той час переконували мене в тому, що валютний кредит набагато кращий, ніж гривневий і т.д. Але фактом є різниця в курсі гривні до долара, 5 і 12.Чи є в найближчих планах вашого міністерства і Уряду заходи, щодо захисту, з одного боку громадян України-позичальників і їх майна, що попали в таку халепу, а з іншого- комерційні банки, де також громадяни України-вкладники.Це надто важливе питання для багатьох громадян України!

З повагою,

Михайло Микитась

Міністерство фінансів, Міністерство фінансів України

1 Attachment

[Subject only] Відповідь на запит

показати цитоване