Щодо умов оплати праці начальників відділів апарату/виконавчого органу сільської, селищної ради

Любов Крута

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.

В органах місцевого самоврядування налічується сім категорій посад, які визначено в ст. 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». І серед них немає жодної, в якій би зазначалась посада начальника/керівника відділу виконавчого органу сільської, селищної ради, а також виконавчих органів об’єднаних територіальних громад.
При цьому, постановою КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268 умови оплати праці для працівників апарату та виконавчих органів рад об’єднаних територіальних громад, у тому числі сільських, селищних, врегульовано в додатку 50 де серед інших передбачено і оклад начальника відділу. А от окладу для начальника відділу сільської, селищної ради в додатку 54 цієї постанови не передбачено.
Але сільська, селищна рада може існувати як сама по собі, так і бути радою об’єднаної територіальної громади (ОТГ). Крім того, є випадки, коли селища є районними центрами і селищні ради в таких населених пунктах мають досить велику територію і потребують розгалуженої структури виконавчих органів.
Постановою КМУ «Про віднесення посад органів місцевого самоврядування до відповідних категорій посад» від 26.10.2001 р. № 1441 посаду начальника відділу сільської, селищної ради віднесено до шостої категорії посад в органах місцевого самоврядування.
В зв’язку з цим прошу роз’яснити:
1. Чи можуть сільські, селищні ради передбачати у структурі і штатному розкладі посаду начальника відділу та до якої категорії відносити цю посаду?
2. Як установити оклад такій посадовій особі?

З повагою,

Любов

Різнічук Оксана, Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

 

__________ Information from ESET Mail Security, version of virus signature
database 19934 (20190829) __________

The message was checked by ESET Mail Security.
[1]http://www.eset.com

References

Visible links
1. http://www.eset.com/