Щодо ухвали ЛМР від 13.02.2020 №6295

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мельник Галина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Мельник Галина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).

На сайті Львівської міської ради оприлюднена ухвала Львівської міської ради від 13.02.2020 №6295 «Про співпрацю між Львівською міською радою та ТзОВ “Клуб професійного футболу “Карпати“ (на сесії ЛМР по ухвалі виступала Г.Пайонкевич).

Згідно пункту 1 зазначеної ухвали, ухвалено «підтримати ініціативу громадськості щодо створення Народної команди “Карпати“ у формі, яка буде визначена окремим рішенням міської ради».

Надайте інформацію щодо суб'єкта і змісту «ініціативи громадськості», що згадується в ухвалі і враховуючи яку була прийнята зазначена ухвала, а саме:

1) надайте інформацію щодо «громадськості», зокрема, вкажіть, що і кого саме мається на увазі в ухвалі, вкажіть конкретні громадські організації, громадські діячі, активісти тощо, котрі звертались з ініціативою щодо створення Народної команди «Карпати» - вкажіть назву ГО, прізвища тощо (на підставі ініціативи котрих була прийнята зазначена ухвала);

2) надайте інформацію щодо суті цієї «ініціативи», з якою зверталась ця «громадськість» щодо створення Народної команди «Карпати», вкажіть дати звернень, надайте всі копії письмових звернень, протоколів зустрічей, засідань тощо та відповідей на них.

Інформацію прошу надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних. Але при цьому врахуйте, що запитувана інформація цього запиту містить публічний суспільний інтерес і стосується "громадськості".
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,

Мельник Галина

Загальна скринька Юридичного департаменту, Львівська міська рада

1 Attachment

צ ͦ

:297-58-21 (. 297-58-21)

. , 1

צ, צ . 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]