Щодо технологій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Працюю директором ЗЗСО (ліцей), маю тижневе навантаження як учитель біології 9 годин. Маю освіту магістра за напрямком "Педагогіка та методика середньої освіти. Біологія", вищу кваліфікаційну категорію. Педагогічний стаж 10 років.
У вересні 2020/2021 н.р. виникла вакансія учителя технологій для хлопців. Нажаль, до середини грудня знайти учителя на цю посаду не вдалося. Іншого працівника нашого закладу, який би зміг та хотів викладати предмет також не знайшлося.
У зв'язку з ситуацією, яка склалася та виробничою необхідністю, мною було прийнято рішення викладати предмет технології по заміні у кількості 4 годин щотижня на час вакансії. З оплатою праці по заміні за фактичну кількість проведених уроків.
Маю 7 років досвіду у проектному менеджменті (написання грантових проєктів, реалізовано більше 20). До призначення директором працював на посаді керівника проєктів і програм з розвитку малого та середнього бізнесу.
Тому, ретельно опрацювавши програму предмету технології, дійшов висновку, що маю досвід у викладанні базового модулю (проектний менеджмент) та вибіркового (основи підприємницької діяльності та/або ландшафтний дизайн). Вибірковий модуль буде вивчатися у другому семестрі.

Враховуючи вищевикладене прошу Вас надати грунтовні роз'яснення щодо такого управлінського рішення. Чи правомірно здійснюється заміна та яким чином повинна нараховуватися заробітна плата? Чи потрібно проходити курси підвищення кваліфікації як учитель технологій, якщо викладати цей предмет у майбутньому не планую.

З повагою,

Іван

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня!

Щиро дякую за відповідь, але з вашого листа не зрозуміло Чи потрібно проходити курси підвищення кваліфікації як учитель технологій, якщо викладати цей предмет у майбутньому не планую.

З повагою,

Іван