Щодо тарифікації керівних працівників ЗЗСО та погодинників

Сергій Васильович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Формуємо в закладі загальної середньої освіти тарифікаційний список на 2021-2022 навчальний рік і у зв’язку з цим у нас виникло два запитання.

1. Чи потрібно відображати в тарифікаційному списку закладу загальної середньої освіти директорів та їх заступників, якщо вони не ведуть викладацьку роботу? В примітці 1 до додатку 1 Інструкції № 102 сказано: «У цьому тарифікаційному списку вказуються всі працівники школи (школи-інтернату), ставки заробітної плати і посадові оклади яких залежать від освіти, категорії та тарифного розряду, в тому числі директори та їх заступники, вчителі, вихователі, бібліотекарі, а також інші працівники (завгоспи, лаборанти), які ведуть викладацьку роботу». Чи означає це, що директори ЗЗСО та їх заступники повинні бути в тарифікаційному списку, навіть, якщо вони не ведуть педагогічну діяльність? Якщо директори ведуть педагогічну діяльність, то скільки рядків в тарифікаційному списку потрібно формувати: окремо рядок на посаду директора без викладацьких годин та окремо рядок (рядки) на предмети, які він викладає ЧИ один загальний рядок?

2. Як випливає з п. 90 Інструкції № 102, оплата праці керівників гуртків-сумісників здійснюється на умовах погодинної оплати праці. В зв’язку з цим виникає питання: чи потрібно включати до тарифікаційного списку керівників гуртків-сумісників, а також інших працівників, оплата викладацької роботи яких здійснюється на умовах погодинної оплати праці?

З повагою,

Сергій Васильович

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]