Щодо судді Рівненського апеляційного суду Шимківа Степана Степановича

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Шимків Степан Степанович 2015 року та по теперішній час обіймає посаду судді у Рівненському апеляційному суді.

Питання дотримання суддями законодавства під час здійснення правосуддя є предметом широкої суспільної дискусії і стали темою чисельних публікацій в засобах масової інформації.

* * *

Відповідно до статті 19 Загальної декларації прав людини, прийнятої і проголошеної резолюцією 217 A (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року кожна людина має право безперешкодно шукати, одержувати і поширювати інформацію та ідеї будь-якими засобами і незалежно від державних кордонів.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Згідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

На підставі наведеного та керуючись статтею 34 Конституції України, статтями 1, 3, 4, 5, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати відомості, про наявність повноважень щодо здійснення правосуддя у судді Рівненського апеляційного суду Шимківа Степана Степановича та з якого періоду.

(2) Надати інформацію чи було ініційовано питання щодо дострокового звільнення судді Рівненського апеляційного суду Шимківа Степана Степановича.

(3) Надати завірені належним чином відомості про всі дисциплінарні стягнення (погашені/непогашені) щодо судді Рівненського апеляційного суду Шимківа Степана Степановича.

(4) Надати інформацію чи здійснювались будь які види заохочення, виплата грошових премій, нагорода державними нагородами, спеціальними званнями судді Рівненського апеляційного суду Шимківа Степана Степановича.

(5) Надати інформацію відносно відпусток та лікарняних в яких перебував суддя Рівненського апеляційного суду Шимків Степан Степанович.

(6) Надати скан-копії Присяги судді, Мотиваційного листа у якому викладаються мотиви бути суддєю, Подання Вищої ради правосуддя (або іншого уповноваженого органу) до Президента України про призначення Рівненського апеляційного суду Шимківа Степана Степановича.

(7) Надати відомості відносно судді Рівненського апеляційного суду Шимківа Степана Степановича із останніми результатами проходження відповідної підготовки у Національній школі суддів України, а також відомості Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо результатів проходження останньою кваліфікаційного іспиту.

(8) Надати скан-копію з підписами підписантів трудового договору/контракту підписаного суддею Рівненського апеляційного суду Шимківим Степаном Степановичем.

(9) Надати скан-копію витягу з трудової книжки або відділу кадрів з постійного місця роботи судді Рівненського апеляційного суду Шимківа Степана Степановича.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Державна судова адміністрація України

1 Attachment

Відділ підготовки суддів,

1 Attachment

Доброго дня!

Національна школа суддів України направляє лист.
Повідомте про отримання.
З повагою

відділ підготовки суддів
Національна школа суддів України
National School of Judges of Ukraine

тел/tel +38 044 597-09-35
E-mail:[email address]

Рівненський апеляційний суд,

1 Attachment

.
צ צ 13.02.2020 .
צ.
դ

æ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Державна судова адміністрація України

1 Attachment