Щодо стану виконання Рішення Київської міської Ради XII сесії VI скликання від 23 жовтня 2013 року № 420/9908 та земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:76:013:0014)

Київська міська державна адміністрація є виконавчим органом Київської міської ради.
Питання щодо додержання земельного законодавства при використанні земель комунальної власності територіальної громади міста Києва та дотримання законодавства про плату за землю мають високий суспільний інтерес, є предметом широкої суспільної дискусії і стало предметом чисельних публікацій в засобах масової інформації.
Відповідно до статті 19 Загальної декларації прав людини, прийнятої і проголошеної резолюцією 217 A (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року кожна людина має право безперешкодно шукати, одержувати і поширювати інформацію та ідеї будь-якими засобами і незалежно від державних кордонів.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Згідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Відповідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
На підставі наведеного та керуючись статтею 34 Конституції України, статтями 1, 3, 4, 5, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —
ПРОШУ:
(1) Надати інформацію в чиєму користуванні та на яких підставах на даний час перебуває земельна ділянка кадастровий номер (8000000000:76:013:0014), яка відноситься до земель комунальної власності територіальної громади міста Києва та надати скан-копії відповідних документів і інформацію чи сплачується орендна плата або земельний податок за її використання.
(2) Надати інформацію щодо поточного стану використання приміщень адміністративного нежитлового будинку по вул. Б. Хмельницького, буд. 34 (літ. Б, Б').
(3) Надати інформацію чи функціонує музей та бібліотека у приміщенні адміністративного нежитлового будинку на вул. Б. Хмельницького, буд. 34 (літ. Б, Б').
(4) Надати інформацію про стан виконання Рішення Київської міської Ради XII сесії VI скликання від 23 жовтня 2013 року № 420/9908 «Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва».
(5) Надати інформацію чи було передано ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВА» в оренду нежилий будинок (капітальний) загальною площею 1419.3 кв. м. на 2 роки 364 дні для використання під бібліотеку та музей по вул. Б. Хмельницького, буд. 34 (літ. Б, Б') та надати скан-копії відповідних документів.
(6) Надати інформацію чи було укладено Департаментом комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договір оренди нежитлових приміщень комунальної власності по вул. Б. Хмельницького, буд. 34 (літ. Б, Б') та надати його скан-копію.
(7) Надати інформацію та скан-копії документів, які стали підставою для винесення Рішення Київської міської Ради XII сесії VI скликання від 23 жовтня 2013 року № 420/9908 «Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва», в тому числі які приймались при підготовці обох вищевказаного Рішень — Департаментом земельних ресурсів, Департаментом комунальної власності та іншими органами КМДА.
З повагою,
Віктор

Київська міська державна адміністрація

10.7.2021 21:49, Віктор написав:

показати цитоване

Доброго дня!
Повідомляємо, що Ваш запит на інформацію зареєстровано 12.07.2021 в
управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної
інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації) за № 3460(з).
Після попереднього розгляду його буде надіслано до профільного
структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрацї) або районної в місті Києві
державної адміністрації для опрацювання у межах компетенції в
установленому законом порядку та надання Вам відповіді.
Довідки за телефонами: 202-76-00, 202-76-42.

Департамент земельних ресурсів,

1 Attachment

Київська міська державна адміністрація

2 Attachments

, Foi+request-89242-2a7f1591.

--
,
Demirska mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]