Щодо стану виконання доручення Президента України щодо замовлення 90 пасажирських вагонів виробництва КВБЗ

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Кабінет Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади і здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Раду міністрів Автономної Республіки Крим та місцеві державні адміністрації, спрямовує, координує та контролює діяльність цих органів.

✵ ✵ ✵

Президент України Володимир Зеленський 5 березня під час робочої поїздки у Полтавську область відвідав ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та дав доручення щодо замовлення 90 пасажирських вагонів виробництва КВБЗ у зв’язку із зривом контракту на постачання для Укрзалізниці пасажирських вагонів та дизель-поїздів, що стало предметом численних публікацій в засобах масової інформації, що свідчить про високий суспільний інтерес.

✵ ✵ ✵

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Згідно статті 34 Конституції України кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

На підставі наведеного та керуючись статтею 34 Конституції України, статтями 1, 3, 4, 5, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію які заходи вжито на виконання доручення Президента України по замовленню 90 пасажирських вагонів виробництва КВБЗ та повідомити про стан його виконання.

(2) Надати інформацію які заходи вживаються в зв’язку з нефаховою та неефективною роботою керівництва та наглядової ради АТ «Укрзалізниця»?

(3) Надати інформацію про рівень володіння державною мовою кожним з членів Наглядової ради АТ «Укрзалізниця».

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України


Attachment SIneo283N1R20041711151.pdf
61K Завантажити відповідь


Відповідь у вкладеному файлі.

show quoted sections

Посилання

Від: Відділ 147

Посилання

Від: Прес-центр АТ "Укрзалізниця"

 

 

 

 

ֲ ˲߻

_______________________________________________________________________________________

   

. , 5   : +380 (44) 465 21 76,

. -150           -mail: [2][email address]
 
03680    

[1]www.uz.gov.ua  

               
, . , - , , , , . ,  . , , - .

 

 

 

References

Visible links
1. http://www.uz.gov.ua/
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Від: Катерина Ярмоленко

Посилання