щодо сміттєзвалища по вул.Озерній

Наталя Ревякіна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗАПИТ
У зв’язку з підготовкою матеріалу про сміттєзвалище, розташоване біля спуску до затоки Верблюд, праворуч від траси P69, на околиці вулиці Озерної напроти гаражного кооперативу по вул. Озерній, 5, координати 50°31'44.7"N 30°29'05.8"E.
Лінк на фото з віщевказаного місця: https://goo.gl/photos/E3m4YVf1tUzxgmsTA
Згідно з кадастровою картою України ця ділянка знаходиться в комунальній власності. У зв'язку з цим, просимо надати інформацію наступного характеру:
Хто є відповідальним за цю ділянку та стан, в якому вона наразі знаходиться?
Які контролюючі органи здійснювали перевірку правочинності вивезення відходів і влаштування сміттєзвалище в природній зоні поряд з житловим масивом, дитячими садочками й школами?
Що наразі зроблено та планується зробити для того, щоб ліквідувати сміттєзвалище?
А також дати роз’яснення чому розташування сміттєзвалища, основу якого складають побутові, хімічні відходи (нафтопродукти, мазут з піском з вигрібних ям автомийок і СТО), гаражного та будівельного сміття тривалий час не викликає жодних питань з боку державних органів місцевого управління, СЕС, охорони навколишнього середовища, екологічної охорони, міліції та інших контролюючих органів?
Біля СТО по вул. Богатирській, 24-а та гаражного кооперативу по вул. Озерній, 5 в 20-метровій доступності також розташовані звалища відходів і сміття. Чи правомірними є їхні дії? Якщо ні, то що саме зроблено, аби притягнути їх до відповідальності? Чи законним є захват територій загального призначення біля дороги під автостоянку для СТО по вул. Богатирській, 24-а?
Заздалегідь вдячна за оперативну відповідь.
Журналіст LB.ua,
Ревякіна Наталя

З повагою,

Наталя Ревякіна