щодо сміттєзвалища по вул.Озерній

Наталя Ревякіна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗАПИТ
У зв’язку з підготовкою матеріалу про сміттєзвалище, розташоване біля спуску до затоки Верблюд, праворуч від траси P69, на околиці вулиці Озерної напроти гаражного кооперативу по вул. Озерній, 5, координати 50°31'44.7"N 30°29'05.8"E.
Лінк на фото з віщевказаного місця: https://goo.gl/photos/E3m4YVf1tUzxgmsTA
Просимо надати інформацію наступного характеру:
Хто є власником цієї ділянки та відповідальним за стан, в якому вона наразі знаходиться? В якому стані знаходяться ґрунти та який загалом екологічний висновок щодо цього природного середовища?
Які контролюючі органи здійснювали перевірку правочинності вивезення відходів і влаштування сміттєзвалище в природній зоні поряд з житловим масивом, дитячими садочками й школами?
Що наразі зроблено та планується зробити для того, щоб ліквідувати сміттєзвалище та притягнути до відповідальності винних?
А також дати роз’яснення чому розташування сміттєзвалища, основу якого складають побутові, хімічні відходи (нафтопродукти, мазут з піском з вигрібних ям автомийок і СТО), гаражного та будівельного сміття тривалий час не викликає жодних питань з боку державних органів місцевого управління, СЕС, охорони навколишнього середовища, екологічної охорони, міліції та інших контролюючих органів?
Біля СТО по вул. Богатирській, 24-а та гаражного кооперативу по вул. Озерній, 5 в 20-метровій доступності також розташовані звалища відходів і сміття. Чи правомірними є їхні дії? Якщо ні, то що саме зроблено, аби притягнути їх до відповідальності?

Заздалегідь вдячна за оперативну відповідь.
Журналіст LB.ua,
Ревякіна Наталя