щодо сміттєзвалища по вул.Озерній

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталя Ревякіна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталя Ревякіна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
ЗАПИТ
У зв’язку з підготовкою матеріалу до статті про сміттєзвалище, розташоване біля спуску до затоки Верблюд, праворуч від траси P69, на околиці вулиці Озерної напроти гаражного кооперативу по вул. Озерній, 5, координати 50°31'44.7"N 30°29'05.8"E.
Лінк на фото з віщевказаного місця: https://goo.gl/photos/E3m4YVf1tUzxgmsTA
Прошу надати інформацію наступного характеру:
Хто є власником цієї ділянки та відповідальним за стан, в якому вона наразі знаходиться?

Чи контролюючі органи здійснювали перевірку правочинності вивезення відходів і влаштування сміттєзвалище в природній зоні поряд з житловим масивом, дитячими садочками й школами?

Що наразі зроблено та планується зробити для того, щоб ліквідувати сміттєзвалище та притягнути до відповідальності винних?

А також дати роз’яснення чому розташування сміттєзвалища, основу якого складають побутові, хімічні відходи (нафтопродукти, мазут з піском з вигрібних ям автомийок і СТО), гаражного та будівельного сміття тривалий час не викликає жодних питань з боку управління земельними ресурсами?
Біля СТО по вул. Богатирській, 24-а та гаражного кооперативу по вул. Озерній, 5 в 20-метровій доступності також розташовані звалища відходів і сміття. ЧИ правомірними є їхні дії? Якщо ні, то що саме зроблено, аби притягнути їх до відповідальності? Чи законним є захват територій загального призначення біля дороги під автостоянку для СТО по вул. Богатирській, 24-а?
Заздалегідь вдячна за оперативну відповідь.

Журналіст LB.ua
Ревякіна Наталя

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти