щодо службового розслідування Сергія Семочка

Миткалик Сергій

Доброго дня!

За інформацією оприлюдненого журналістського розслідування стало відомо, що родина Першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко володіє будинками під Києвом вартістю в мільйони доларів, а члени його родини мають громадянство Росії. За даними програми, наразі родина Лисенків-Котонів постійно курсує між Києвом та анексованим Кримом. Зазначається, що у серпні Інтернет-видання ОРД опублікувало копії російських паспортів – нібито виданих Тетяні Лисенко, Анастасії Котон і Володимиру Котону.

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» до розпорядників інформації, зобов'язаних оприлюднювати та надавати за запитами інформацію, визначену в цій статті, у порядку, передбаченому цим Законом, прирівнюються суб'єкти господарювання, які володіють: іншою інформацією, що становить суспільний інтерес (суспільно необхідною інформацією).

Враховуючи значний суспільний резонанс та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію чи проводиться відповідне службове розслідування відносно Першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко. Якщо так, прошу надати інформацію про його результати. Якщо службове розслідування триває, прошу, повідомити про орієнтовний час його завершення.

З повагою,

Миткалик Сергій

Public, Служба безпеки України

1 Attachment