Щодо скорочення медичного персоналу

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Загальна кількість закладів охорони здоров'я Сумської області, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

2. Кількість наявних штатних посад лікарів та середнього медичного персоналу (окремо) в закладах охорони здоров'я Сумської області, що надають вторинну та третинну медичну допомогу станом на 01.01.2020 в розрізі закладів із зазначенням власника закладу.

3. Кількість штатних посад лікарів та середнього персоналу (окремо) закладів охорони здоров'я Сумської області, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, яким вручено повідомлення про скорочення з 1 квітня 2020 року в розрізі закладів.

4. Кількість лікарів та середнього медичного персоналу (окремо) закладів охорони здоров'я Сумської області, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, яким вручено повідомлення про переведення на мінімальну заробітну плату з 1 квітня 2020 року в розрізі закладів.

Прошу надати відповідь у визначені Законом терміни на мою електронну пошту

З повагою,

Роман Скляров

ВЗДПІ СОДА, Сумська обласна державна адміністарція

2 Attachments

!
.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]