щодо скарг мешканків міста Луцька

Миткалик Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію про загальну кількість скарг (звернень, повідомлень), які надходять до Луцької міської ради стосовно неналежного надання житлово-комунальних послуг в місті Луцьку окремо у 2018 році та окремо у 2019 році.

2) Надати інформацію про загальну кількість скарг (звернень, повідомлень) стосовно непрацюючих (несправних) пасажирських ліфтів отриманих Луцькою міською радою від мешканців міста окремо у 2018 році та окремо у 2019 році.

3) Надати інформацію чи отримувала Луцька міська рада скаргу (звернення, повідомлення) стосовно непрацюючих (несправних) пасажирських ліфтів у житловому будинку за адресами: по пр-т Волі, 22 та вул. Декабристів, 16 у місті Луцьку. Якщо такі скарги надходили, надати інформацію про кількість скарг по цих двох обєктах та дати отримання таких скарг.

З повагою,

Миткалик Сергій

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

1 Attachment