Щодо розслідування фактів залишення без нагляду на кордоні з Угорщиною педагогами (директором та завучем) школи №98 школяра, чим наразили дитину на небезпеку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пономарева Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Пономарева Олена

Розпорядник інформації:
Львівська міська рада
пл. Ринок, 1,Львів,79008

Управління освіти ДГП ЛМР
Начальнику п.Довганик З.М.
пл. Ринок, 9,Львів,79008

Запитувач:
ПІБ: Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Пономарева О.В.
пошт.адреса:
ел.адреса: [email address]

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації (приватні навчальні заклади)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію та документи, котрі стосуються розслідування фактів залишення без нагляду на кордоні з Угорщиною педагогами (директором та завучем) школи №98 школяра, чим наразили дитину на небезпеку.
Нагадуємо, про зазначений інцидент, котрий набув суспільно-резонансного значення, стало відомо з засобів масової інформації, зокрема, зі слів матері дитини – Тетяни Бойко, а також, директора школи Людмили Земби та завуча школи Тетяни Мних-Гнатів, котрі були супроводжуючими групи школярів та відповідальні, згідно довіреності. Відповідно, персональні дані та інформація з деталями про інцидент зазначених осіб були оприлюднені самими ж фігурантами справи.

Враховуючи зазначене, просимо надати:
1) Інформацію щодо результатів службового розслідування, проведеного за фактом неналежного виконання посадових обов’язків та аморальної поведінки педагогів школи №98 - директора школи Людмили Земби та завуча школи Тетяни Мних-Гнатів.
2) Надайте копії наказів про призначення такого службового розслідування та про результати його проведення.
3) Надайте копії наказів про притягнення до відповідальності винних осіб.
4) Надайте інформацію про те, чи повідомлялось органами освіти про факти залишення в небезпеці дитини, неналежне виконання посадових обов’язків, дії/бездіяльність директора школи Людмили Земби та завуча школи Тетяни Мних-Гнатів, котрі підпадають під ознаки статтей Кримінального кодексу України – в правоохоронні органи.
5) Надайте копії документів, з якими органи освіти звертались із вищевказаними повідомленнями в правоохоронні органи.
6) Надайте інформацію, чи повідомляла адміністрація школи про цю поїдку управління освіти.
7) Надайте копію розпорядчого документу (листа, наказу тощо), котрим зобов’язано навчальні заклади повідомляти про закордонні поїздки управління освіти (чи інші органи освіти).
8) надайте інформацію та копії документів щодо пояснення причин відсутності на робочому місці на час вказаної поїздки директора школи Людмили Земби та завуча школи Тетяни Мних-Гнатів (прогул, відпустка, лікарняний тощо) та хто керував школою у цей час.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних. Якщо ж персональні дані є такими, що не підпадають охороні, або такими, що оприлюднені самими власниками персональних даних – не прибирайте їх.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні, вкажіть причини.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО
«Батьківська рада Львівщини» О.Пономарева

04 лютого 2019

Управління освіти Львівської міської ради,

1 Attachment

З повагою, управління освіти!