Щодо розподілу суми освітньої субвенції на забезпечення НУШ по Софіївсько-Борщагівському НВК

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яніна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1 відповідно до розподілу грошових коштів освітньої субвенції на забезпечення НУШ яка сума виділена для Софіївсько-Борщагівського НВК та на кожного учня-першокласника 2018-2019рр, який навчатиметься по НУШ?

2 скільки перших класів (а відповідно і учнів) набраних на 2018-2019 н.р. навчатимуться по НУШ, а скільки по комерційним програмам (такими як: Росток, Інтелект України та ін.)?

3 згідно яких документів освітня субвенція розподіляється між звичайним класом (НУШ) та комерційним (Росток, Інтелект України та ін.)?

4 чи є відмінність у фінансуванні початкових класів, які будуть вчитися по НУШ і однією з восьми нетипових програм, які були приведені до держстандартів НУШ (Росток, Інтелект України та ін.)?

5 чи виділялись суми із освітньої субвенції на ремонти класу для першокласників НУШ та для облаштування робочого місця вчителя (стіл, стілець, ноутбук, флешпамять і т.д.) і чи подавалась заявка про потребу в цих речах директором Софіївсько-Борщагівського НВК?

6 скільки мультимедійних та інтерактивних комплектів придбано для першокласників НУШ Софіївсько-Борщагівського НВК та що входить до цих комплектів?

7 згідно санітарних умов учні 1-2 класів не повинні вчитися в дві зміни. всі першокласники комерційних нетипових програм та частина першокласників (НУШ) Софіївсько-Борщагівського НВК буде навчатися в першу зміну, інша частина першокласників (НУШ) - в другу. Чи повинна бути черговість між такими класами і на наступний навчальний рік 1-ша зміна стане 2-ю, а друга - першою?

З повагою,

Яніна

1 Attachment

13.07.2018 11:11, Яніна <[FOI #36564 email]>

показати цитоване

З повагою
Києво-Святошинська районна рада
тел.450-04-80

Відділ освіти К-Святошинської РДА,

2 Attachments

З повагою,
Відділ освіти Києво-Святошинської РДА