Щодо розподілу коштів по 280 постанові КМУ

Нещерет Олексій Валентинович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Щодо потреби структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій в наданні грошової компенсації ( в млн.грн) згідно Постанови КМУ від 18 квітня 2018 р. № 280, станом на 01 квітня 2020 року (окремо за кожну область та м.Київ).

2. Кількість внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, по яким прийнято рішення про призначення грошової компенсації відповідно до визначеної потреби структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій станом на 01 квітня 2020 року (окремо за кожну область та м.Київ).

3. Щодо розподілу вище зазначених коштів на 2020 рік по м.Києву та кількість коштів, які сплановано (розподілено) на м.Київ.

4. Яким в загальній черзі по м.Києву станом на 01 квітня 2020 року я перебуваю (Нещерет Олексій Валентинович, 1975 р.н., перебуваю на обліку для виплати вище зазначеної компенсації, як АТО-ВПО, в Святошинському районі міста Києва з липня 2018 року).

З повагою,

Нещерет Олексій Валентинович

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України