Щодо розміру заробітної плати ТУ ДСА України в Херсонській області у грудні 2020 року

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Petro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Інформацію про розмір заробітної плати працівників Територіального управління Державної судової адміністрації у Херсонській області за грудень 2020 року, із відображенням її складових (посадового окладу, надбавок, премій, персональних надбавок, тощо) у вигляді розрахункових листів (табуляграм).

З повагою,

Рудник П. П.

Державна Судова Адміністрація України, Державна судова адміністрація України

1 Attachment

Доброго дня!

Відповідно до ч.1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
З Вашої відповіді вбачається, що 04.01.2021 року мій запит був направлений до розпорядника інформації, а саме ТУ ДСА України в Херсонській області.
Станом на 14.01.2021 року відповідь на запит я не отримав та не був повідомлений розпорядником інформації протягом 5 днів, як того вимагає Закон, щодо рішення про продовження строку розгляду запиту до 20 робочих днів (якщо воно взагалі є).
На підставі викладеного, прошу посприяти в надані мені відповіді на мій запит від 29.12.2020 року та притягнути до відповідальності відповідальних осіб ТУ ДСА України в Херсонській області, відповідно до закону!

З повагою, Рудник П. П.

Державна Судова Адміністрація України, Державна судова адміністрація України

1 Attachment

 

 

..

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Пушная Оксана Юріївна,

--
З повагою,
головний спеціаліст
відділу планово-фінансової діяльності,
бухгалтерського обліку та звітності
ТУ ДСА в Херсонській області
Пушная Оксана Юріївна

Державна Судова Адміністрація України, Державна судова адміністрація України

1 Attachment