Щодо розгляду заперечення на заявку

Притула Олена Юріївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
Відповідно до ч. 8 ст. 10 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг» від 15.12.1993 № 3689-ХІІ будь-яка особа може подати до закладу експертизи мотивоване заперечення проти заявки щодо невідповідності наведеного в ній позначення умовам надання правової охорони, встановленим цим Законом. Результати розгляду такого заперечення відображаються в рішенні Установи за заявкою. Копія цього рішення надсилається подавцю заперечення.
Проте, в Законі не вказано, в який саме строк рішення Установи за результатами розгляду заперечення надсилається подавцю.
Отже, керуючись нормами вказаного Закону, а також Законом України «Про доступ до публічної інформації», просимо повідомити наступну інформацію:
1) яким саме документом оформлюється рішення за результатами розгляду заперечення проти реєстрації позначення;
2) строки надсилання вказаного документу подавцю заперечення та чим вони передбачені;
3) порядок викладення та оформлення такого документу.
При наданні відповіді на запит просимо посилатися на відповідні статті Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг» та інших актів.

З повагою,

Притула Олена Юріївна

Від: Office
ДП "Український інститут промислової власності"

Доброго дня, Олено Юріївно!
Направляємо лист-відповідь на Ваше запитання (у вкладенні)

06.08.2014 19:25, Притула Олена Юріївна пишет:

show quoted sections

--
З повагою
Приймальня директора

За консультаціями звертайтесь за тел.: (044) 495-14-86
(044) 285-85-88, (044) 254-38-13

Посилання