Щодо роботи Інспекції ДАБК м.Ірпеня

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

в зв'язку з вступом в силу постанови КМУ №219 від 13.03.2020 р., як буде відбуватися робота Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради в період до створення нових контролюючих органів?
Чи робота повністю зупинена чи лишився певний перелік робіт державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради.
Прошу надати документ, що затверджує роботи Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради в перехідний період.
Якщо скарга була подана до 13.03.2020 р. і була вже в роботі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради, як далі, після затвердження постанови КМУ №219 від 13.03.2020 р. буде розглядатися раніше подана скарга?
попередньо з цим питання я зверталася до ДАБІ України, за допомогою цього ж ресурсу, але відповіді не отримала. Посилання на запит http://dostup.pravda.com.ua/request/shch...
Також, цікавить, куди можна звертатися із скаргами, що в рамках реалізації державної політики з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду в частині надання (отримання, реєстрації), відмови у видачі чи анулювання (скасування) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, на цей перехідний період.

З повагою,

Ірина Онищук

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Відповідь у вкладеному файлі.

show quoted sections

Шевчук Олександр Вікторович,

надати документ, що затверджує роботу ІДАБК Ірпінської міської ради в
перехідний період