щодо робочих груп за участі "Укртютюн"

Миткалик Сергій

Доброго дня!

За інформацією "РБК-Україна",в Міністерстві фінансів України у 2017 році була створена робоча група з питань підвищення тютюнових акцизів за участю працівників Мінфіну, представників ДФС, Асоціації виробників тютюнових виробів "Укртютюн"та інших представників.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію про робочі групи створені при Міністерстві фінансів України за участю Української асоціації виробників тютюнових виробів "Укртютюн" протягом 2017-2018 років.
2) Надати інформацію про кількість зустрічей, обговорень, засідань, або інших заходів було проведено в рамках цих робочих груп за участі Української асоціації виробників тютюнових виробів "Укртютюн" протягом 2017-2018 року.
3) Надати інформацію про кількість листів надісланих Українською асоціацією виробників тютюнових виробів «Укртютюн» до Міністерства фінансів України протягом 2017-2018 років.

З повагою,

Миткалик Сергій

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment