Щодо рішення виконкому

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пономарева Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Пономарева Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) надайте копію рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 14.09.2018 № 1000;

2) надайте копію внесення змін рішення № 1055 від 28.09.2018.

2) надайте копії всіх документів, на підставі та з врахуванням яких приймались вищевказані рішення.

3) надайте інформацію щодо правового статусу земельної ділянки за адресою м.Львів, вул.Януша, 1, на котрій знаходиться стадіон (громадську територію котрого має намір забудувати ФК "Карпати" і щодо котрого 15.05.19 відбувалось громадське слухання щодо розроблення детального плану території у районі вул. Б. Януша, вул. Жовківської):

3.1) хто є власником ділянки. Надайте копію відповідного документу;

3.2) у чийому користуванні знаходиться вказана ділянка на даний час, на підставі чого. Надайте копію відповідних документів копію розпорядчих документів, рішень, договорів оренди тощо);

3.3) надайте інформацію хто, коли і з якими пропозиціями, документами звертались до ЛМР, виконавчого органу з приводу розроблення детального плану території у районі вул. Б. Януша, вул. Жовківської.

3.4) надайте повну інформацію про розробника цього детального плану;

4) надайте інформацію щодо правового статусу земельної ділянки з кадастровим номером 4610137500:03:004:0001, вкажіть призначення, адресу, власника, хто і на яких підставах користується ділянкою. Надайте копії відповідних документів.

Інформацію прошу надавати на кожне конкретне запитання, зберігши черговість.

Інформацію та електронні копії документів прошу надати на електронну скриньку за адресою:
[email address]

З повагою,

Пономарева Олена

Лелюх Оксана, Львівська міська рада

1 Attachment

 

-

³ ,

:297-59-39 (. )

. 1

, . 79001

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]