Щодо рішення від 21 червня 2018 року N 964/5028

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Огородник, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Огородник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Альтернативний проект укріплення об'єкта N 1, будівництво якого передбачене проектом "Будівництво об'єкта багатофункціонального призначення та комплексного благоустрою скверу на Поштовій площі окремою чергою будівництва (II черга)" у складі проекту "Реконструкція транспортної розв'язки на Поштовій площі у Подільському районі" та коригування проектно-кошторисної документації для проведення подальших археологічних досліджень;

2. Програму проведення відкритого міжнародного архітектурного конкурсу з музеєфікації об'єктів культурної спадщини та організації публічного простору на Поштовій площі у Подільському районі міста Києва відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року N 2137;

3. Положення про комунальний заклад "Центр консервації предметів археології" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

З повагою,

Сергій Огородник, журналіст Руху ЧЕСНО.
098 204 73 66

Департамент охорони культурної спадщини КМДА,

1 Attachment

--
Департамент охорони культурної спадщини