Щодо рішення ради оборони №94дск від 13.06.2019

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. рішення ради оборони №94дск від 13.06.2019 вцілому, або, якщо запитувані мною рішення частково відносяться до інформації з обмеженим доступом - прошу надати мені ті витримки з них, які містять норми, що тимчасово обмежують свободу пересування, свободу мирних зібрань, свободу вираження поглядів, право власності, трудові права, свободу асоціацій, право на проведення відео-, кіно-, фотознімання, та інші права і свободи людини та громадянина.

З повагою,

Олександр

Від: Запорізька ОДА
Запорізька обласна державна адміністрація

Hello foi+request-56585-5aa2d487,

--
Best regards,
mailto:[zaporizhya1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Доброго дня!

У своєму попередньому запиті щодо рішення ради оборони №94дск від 13.06.2019 я запитував (у тому числі) інформацію, чи містить вказане рішення норми, що тимчасово обмежують свободу пересування.

У відповідь на моє звернення, мені було повідомлено, що питання обмеження свободи пересування не розглядались у вищезазначенному рішенні.

Але! За інформацією, що була надана мені ГУНП в Запорізкій області, відповідно до рішення ради оборони №94дск від 13.06.2019 **пункту 3** на період курортного сезону (до 10.09.2019) ГУПН було організовано роботу тимчасового посиленого КПП на в'їзді до м. Бердянськ.

Також, у відповіді ГУНП було зазначено що посилені КПП влаштовуються на території Запорізької області саме на виконання рішень ради оборони Запорізької області.

Згідно з чинним законодавством, свобода пересування - право громадянина України, а також іноземця та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні, вільно та безперешкодно за своїм бажанням переміщатися по території України у будь-якому напрямку, у будь-який спосіб, у будь-який час, за винятком обмежень, які встановлюються законом;

На моє переконання, створення та фукнціонування блокпостів створює перешкоди та обмежує пересування по території України.

Зважаючи на вищесказане, повторно прошу:
- надати інформацію про обмеження прав (зокрема на свободу пересування), що містяться в рішення ради оборони №94дск від 13.06.2019 (зокрема в п.3).

За можливості також прошу надати таку інформацію:
- чи передбачено створення КПП у вищезгаданому рішенні ради оборони (на яке посилається ГУНП в Запорізькій області).

З повагою,

Олександр

Від: Запорізька ОДА
Запорізька обласна державна адміністрація

Hello ,

--
Best regards,
mailto:[zaporizhya1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання