Щодо рішень Ради оборони Вінницької області

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

Як відомо, Указом Президента України №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування було доручено утворити ради оборони. З офіційного веб-сайту Вінницької облдержадміністрації відомо про засідання, рішення та окремі норми рішень Ради оборони Вінницької області (https://bit.ly/2ryr9hS, https://bit.ly/2LeqYBq, https://bit.ly/2SANUNm, https://bit.ly/2Ld4WyA, https://bit.ly/2Eg04Yo).

З огляду на це, а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені:
1). копію рішення Ради оборони Вінницької області від 30.11.2018;
2). копії усіх інших рішень Ради оборони Вінницької області, які стосуються тимчасових (на час воєнного стану) обмежень свободи пересування, свободи мирних зібрань, свободи вираження поглядів, права власності, трудових прав, свободи асоціацій, прав на проведення відео-, кіно-, фотознімання, та інших прав і свобод людини та громадянина.

Копії документів прошу Вас надіслати або у письмовій формі на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або в електронній формі (скан-копії документів або гіперпосилання на них) на електронну поштову скриньку сайту «Доступ до правди».

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону «Про доступ до публічної інформації». Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону «Про доступ до публічної інформації».

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Від імені колег заздалегідь дякую Вам за матеріали для нашого історико-юридичного дослідження про перший в історії України перебіг правового режиму воєнного стану!

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО «Правозахисна ініціатива»
13.12.2018

Доступ до публічної інформації, Вінницька обласна державна адміністрація

! , 13.12.2018   13.12.2018 421-.

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Департамент цивільного захисту, Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment