Щодо рішень Ради оборони Одеської області та Ради оборони Одеси

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лебедь Михайло Олексндровч, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

Як відомо, Указом Президента України №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування було доручено утворити ради оборони. З офіційного веб-сайту Одеської облдержадміністрації відомо про існування Ради оборони Одеської області (https://bit.ly/2SGIFMa, https://bit.ly/2GabAab). З офіційного веб-сайту відомо про утворення ради оборони міста Одеси та про розпорядження міського голови, яке посилається на рішення Ради оборони міста (https://bit.ly/2SIpr97, https://bit.ly/2L94wJT).

З огляду на це, а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені копії усіх рішень Ради оборони Одеської області, Ради оборони міста Одеси та міського голови Одеси, які стосуються тимчасових (на час воєнного стану) обмежень свободи пересування, свободи мирних зібрань, свободи вираження поглядів, права власності, трудових прав, свободи асоціацій, прав на проведення відео-, кіно-, фотознімання, та інших прав і свобод людини та громадянина.

Копії документів прошу Вас надіслати або у письмовій формі на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або в електронній формі (скан-копії документів або гіперпосилання на них) на електронну поштову скриньку сайту «Доступ до правди».

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону «Про доступ до публічної інформації». Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону «Про доступ до публічної інформації».

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Від імені колег заздалегідь дякую Вам за матеріали для нашого історико-юридичного дослідження про перший в історії України перебіг правового режиму воєнного стану!

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО «Правозахисна ініціатива»
12.12.2018

Департамент оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами,

1 Attachment

 

--

З повагою,

 

Департамент оборонної роботи, цивільного захисту

та взаємодії з правоохоронними органами

Одеської міської ради

748-15-04
748-15-09

Департамент оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами,

5 Attachments

 

--

З повагою,

 

Департамент оборонної роботи, цивільного захисту

та взаємодії з правоохоронними органами

Одеської міської ради

748-15-04
748-15-09