Щодо рішень Ради оборони міста Маріуполь

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

Як відомо, Указом Президента України №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування було доручено утворити ради оборони. Зі ЗМІ відомо, що під час воєнного стану в Маріуполі також діяла Рада оборони (https://youtu.be/2lTq51OHEaQ, https://mrpl.city/news/view/voennoe-polo...).

В рамках історико-юридичного дослідження першого в історії незалежності України воєнного стану, яке проводять ГО «Правозахисна ініціатива» та БФ «Восток SOS», а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо Вас надати:
1). копію рішення про створення Ради оборони міста Маріуполь;
2). копії усіх рішень Ради оборони міста Маріуполь, які стосувалися тимчасових (на час воєнного стану) обмежень свободи пересування, свободи мирних зібрань, свободи вираження поглядів, права власності, трудових прав, свободи асоціацій, прав на проведення відео-, кіно-, фотознімання, та інших прав і свобод людини та громадянина;
3). якщо ж запитувані мною рішення Ради оборони міста Маріуполь частково відноситься до інформації з обмеженим доступом - прошу надати мені ті витяги з текстів усіх таких рішень, які містять відповідні норми, що тимчасово обмежували свободу пересування, свободу мирних зібрань, свободу вираження поглядів, право власності, трудові права, свободу асоціацій, право на проведення відео-, кіно-, фотознімання, та інші права і свободи людини та громадянина.

Копії документів просимо Вас надіслати в електронній формі (скан-копії документів) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Просимо Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону «Про доступ до публічної інформації». І принагідно нагадуємо, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Наперед дякуємо за допомогу в дослідженні.

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО «Правозахисна ініціатива»
16.01.2019