Щодо рішень міжнародних інвестиційних арбітражів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Леся Косач, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи є у відкритому доступі, зокрема в мережі Інтернет, офіційні дані, опубліковані державними органами, організаціями, іншими структурами України інформація щодо справ, порушених (в т.ч. вирішених) проти дежави Україні в міжнародних арбітражах на піставі міжнародних інвестиційних угод?

2. Чи звітується інформація, запитувана в п. 1, перед органами державнох влади, і якщо так, в якому вигляді і як регулярно?

3. В разі, якщо рішення в міжнародному арбітражі на підставі міжнародних інвестиційних угод проти держава України прийнято на користь іноземного інвестора, чи приймаються якісь дії на підставі цього рішення?

4. Яким чином органи державної влади реагують на такі рішення міжнародних арбітражів?

- Чи притягується відповідні особи відповідних державних органів (організацій, установ), винні у порушенні прав міжнародних інвесторів до відповідальності? Якщо так, який механізм розгляду таких справ, і яка відповідальність відповідних осіб можлива?

- Які законодавчі ініціативи було внесено (розроблено) в результаті справ, порушених проти держава Україна міжнародними інвесторами, з вказанням номерів даних законопроектів

5. Чи враховуються міжнародні зобов’язання України перед іноземними інвесторами при прийнятті державних ініціатив щодо охорони здоровя населення (зокрема законів та підзаконних актів). Якщо так, прошу надати інформацію стосовно таких законів, підзаконних актів та інших державних ініціатив, де така інформація була врахована.

З повагою,

Леся Косач

Р.Демчишак, Міністерство юстиції України

Доброго дня,

 

Невдовзі надішлемо повну відповідь.

 

З повагою,

 

Міністерство юстиції України