Щодо результатів відбору конкурсних заявок Українським культурним фондом у 2019

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Електронні копії завірених у встановленому порядку протоколів та інших документів, які засвідчують , яким чином члени експертної ради з технічного та експертного відборів проектних заявок, поданих на конкурсну програму «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році, були включені до складу таких комісій. У тому числі, але не виключно: чи був проведений конкурсний відбір таких експертів, надати результати такого відбору, рішення, яким затверджено остаточний склад експертної ради з технічного та експертного відборів проектних заявок, поданих на конкурсну програму «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році.
2. Завірені у встановленому порядку протоколи засідань усіх експертних рад, які здійснювали технічний та експертний відбір проектів на конкурсну програму «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році .
3. Електронні копії усіх протоколів оцінювання проектів (для усіх 273 конкурсної програми «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році проектів)
4. Завірену у встановленому порядку копію рішень (у повному обсязі) ДУ «Український культурний фонд» чи його структурних підрозділів, органів, експертних комісії (якщо такі володіють відокремленими повноваженнями приймати відповідне рішення), яким визначено перелік проектів , які будуть фінансуватися ДУ «Український культурний фонд» за результатами конкурсу в межах конкурсної програми «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році з копіями підписів повноважних осіб та переліку осіб, які приймали таке рішення.
5. Завірені у встановленому порядку електронні копії усіх проектних заявок(273 заявки), поданих на конкурсну програму «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році, які брали участь у конкурсному відборі .
Повідомляю Вас, що конкурсні заявки проектів, які фінансуються за кошти державного чи комунального бюджетів не можуть бути непублічними чи обмеженими в доступі. Оскільки я як платник податків також їх співфінансую, а від імені платників податків (в тому числі і від мого імен)і ці кошти розподіляє ДУ "Український культурний фонд".
І я, як платник податків маю право знати, куди ДУ "УКФ" використав кошти платників податків (у тому числі і мої сплачені податки) і чи такі витрати були об*єктивними і законними.

З повагою,

Дацко Олеся