Щодо режимних обмежень на маріупольському напрямку у 2014 році

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

Повідомляю Вас, що 11.09.2014 тодішній начальник Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ю.О.Зайцев надіслав до голови Донецької обласної державної адміністрації С.О.Тарути лист № 22-4858 (https://bit.ly/2t3Knfs) із додатком під назвою Додаток № 1 “Додаткові режимні обмеження, які вводяться за рішенням керівництва АТО, що забезпечує оборону України на маріупольському напрямку”. Текст цього Додатку № 1 міститься, зокрема, на старому веб-сайті Маріупольської міської ради (http://marsovet.org.ua/news/show/id/6934). Існування Додатку № 1 підтвердили також в Інформаційно-аналітичному центрі Ради національної безпеки і оборони України (http://mediarnbo.org/2014/09/10/shtab-at..., http://mediarnbo.org/2014/09/10/zvedeni-...). Суб'єктом прийняття (автором) зазначеного Додатку № 1 в Інформаційно-аналітичному центрі РНБО називають "Штаб АТО", а в Донецькому прикордонному загоні - "керівництво АТО".

З огляду на це, а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу Вас надати відповіді на питання: чи є суб’єктом прийняття (автором) Додатку № 1 “Додаткові режимні обмеження, які вводяться за рішенням керівництва АТО, що забезпечує оборону України на маріупольському напрямку” Служба безпеки України, або Антитерористичний центр при СБУ, або штаб Антитерористичного центру при СБУ, або Міжвідомча координаційна комісія Антитерористичного центру при СБУ, або оперативний штаб з управління АТО, або координаційні групи та їх штаби при регіональних органах СБУ в Донецькій і Луганській областях?

Принагідно нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом. Згідно з ч. 2 ст. 19 Закону "Про доступ до публічної інформації", заявник має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні.

Інформацію прошу Вас надіслати у письмовій формі на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або у електронній формі на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Також прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації".

З повагою та надією на співпрацю,
Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
05.06.2018

Володя Недвига,

1 Attachment