Щодо реєстрації платником податків

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як обліковуються заклади, які обслуговує централізована бухгалтерія Дарницького районного управління освіти, в Єдиному банку даних про платників податків — юридичних осіб:
- як "платник податків"
- як "не є платником податків" відповідно до п. 3.12 розд. ІІІ Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2011 року N 1588?

Якщо заклади, що обслуговуються централізованою бухгалтерією НЕ є платниками податків відповідно до даних Єдиного банку даних, то просимо надати інформацію:

чи користуються пільгою по земельному податку на земельні ділянки таких закладів відповідно до п.п. 282.1.4 Податкового кодексу України?
Чиї дані як платника податку визначати в податкових деклараціях: шкіл чи централізованої бухгалтерії (або відділу освіти)?

З повагою,

Любов Крута

Від: Управління освіти
Дарницьке районне управління освіти

Посилання

Доброго дня!

Прикріплений файл відкривається некоректно. Будь ласка, завантажте повторно його або в іншому форматі.

З повагою,

Любов Крута

Від: Управління освіти
Дарницьке районне управління освіти

7 лютого 2019, 15:33:54, від "Любов Крута"
<[1][FOI #45436 email]>:

Доброго дня!

Прикріплений файл відкривається некоректно. Будь ласка, завантажте повторно його або в іншому форматі.

З повагою,

Любов Крута

show quoted sections

Посилання

Від: Управління освіти
Дарницьке районне управління освіти

вих.№387 від 06.02.2019

Посилання