Щодо радників міністерств

Дмитрий Менделеев

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) перелік штатних радників міністрів та заступників міністрів СКМУ та всіх міністерств за 2015-2018 роки;

2) перелік позаштатних штатних радників міністрів та заступників міністрів СКМУ та всіх міністерств за 2015-2018 роки;

З повагою,

Дмитрий Менделеев

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Д. МЕНДЕЛЕЄВУ
[FOI #30851 email]
Шановний пане Дмитре!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 04.02.2018, що надійшов до Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Постановою Верховної Ради України від 14.04.2016 № 1093-VIII В. Гройсмана призначено Прем’єр-міністром України, а Постановою Верховної Ради України від 14.04.2016 № 1097-VIII сформовано склад Уряду.
Враховуючи викладене, надаємо інформацію щодо радників Міністра Кабінету Міністрів України О. Саєнка за період з 14.04.2016 по 04.02.2018: штатні радники – Мельничук Тарас Петрович, Івкіна Ольга Володимирівна, Ратушняк Іван Степанович (звільнений 24.01.2017), Харченко Дар’я Сергіївна (звільнена 29.04.2016); радники на громадських засадах – Дубілет Дмитро Олександрович, Марчак Дарія Миколаївна, Супрун Роман Григорійович, Хілобок Іван Тарасович, Чунарьов Олексій Васильович, Ященко Антон Євгенович, Вашека Галина Володимирівна (звільнена 18.07.2017), Спіженко Олег Орестович (звільнений 20.02.2017).
У період з 01.01.2015 по 13.04.2016 радниками колишнього Міністра Кабінету Міністрів України Г. Онищенко були: штатними радниками – Бажин Наталія Станіславівна, Войцеховська Інга Вінцентіївна, Габрилевич Сергій Юрійович, Галицька Маріам Набієвна, Загуменний Дмитро Миколайович, Задорожко Дарія Олександрівна, Клименко Олександр Ігорович, Лютий Олександр Павлович, Мухаровський Дмитро Михайлович, Софронов Олександр Юрійович, Сухокобила Андрій Вікторович, Харченко Дар’я Сергіївна, Черванчук Сергій Анатолійович, Чорний Денис Вячеславович, Шкудун Олександр Петрович; радниками на громадських засадах – Берчій Олександр Володимирович, Бойко Володимир Миколайович, Вакараш Віктор Михайлович, Волинець Оксана Борисівна, Войцеховська Інга Вінцентіївна, Заболотний Дмитро Ілліч, Корнієнко Костянтин Анатолійович, Мазур Тамара Вікторівна, Миронюк Ігор Миколайович, Розенфельд Леонід Георгійович, Седельніков Кирил Євгенович, Удрєнас Нєріюс, Ясинська Марія Андріївна.
Стосовно радників і помічників міністрів України та їх заступників повідомляємо.
Частиною третьою статті 12 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» визначено, що міністр самостійно визначає персональний склад патронатної служби міністра. Працівники патронатної служби міністра призначаються на посаду та звільняються з посади державним секретарем міністерства за поданням міністра.
Крім того, згідно з Типовим положенням про службу управління персоналом державного органу, затвердженим наказом Національного агентства з питань державної служби від 23.03.2016 № 438/28568, служба управління персоналом відповідно до покладених на неї завдань, зокрема веде встановлену звітно-облікову документацію, готує державну статистичну звітність з кадрових питань.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до міністерств України для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Настенко С.,

1 Attachment

 

Доброго вечора!

У вкладені запитувана інформація

 

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

1 Attachment

Здравствуйте, Foi+request-30851-99efa0cf.

--
С уважением,
mailmsms mailto:[email address]

lesya.demyanenko,

5 Attachments

Доброго дня Foi+request-30851-99efa0cf,

--
З повагою,
lesya.demyanenko mailto:[email address]

Черненко Тетяна Вікторовна,

1 Attachment

 

 

From: Сєдова Поліна Ігорівна
Sent: Friday, February 16, 2018 11:11 AM
To: Черненко Тетяна Вікторовна
Subject:

 

 

Кабінет Міністрів України

6 Attachments

Малюкіна В.О.,

1 Attachment

 
Надсилаємо відповідь на Ваш інформаційний запит.

Мирослава Олександрівна Клименко,

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

Говердовська Вікторія Юріївна,

1 Attachment

Альона Попова,

1 Attachment

1 Attachment

Повторно. МТОТ

Кононюк Оксана Вікторівна,

1 Attachment

Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації,

3 Attachments