Щодо прозорості процесу надання коштів на розроблення проектно-кошторисної докуменатації

Павло Федик

Голові Луганської ОДА-Луганської ВЦА
Гарбузу Ю.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ №1 від 20 грудня 2016 р.
Шановний Юрію Григоровичу!
Розпорядженням Голови Луганської ОДА-Луганської ВЦА №246 від 28 квітня 2016 року було затверджено перелік об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів обласного бюджету.
Згідно цього розпорядження, головному розпоряднику коштів, а саме – Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ЛОГА, виділялось майже 30 млн. гривень (29 885 350 гривень) на забезпечення розроблення проектно-кошторисної документації для понад 90-о різноманітних об’єктів соціальної, освітньої, медичної та комунальної інфраструктур регіону.
Державницькій підхід щодо освоєння цих коштів передбачав би застосування у публічній закупівлі системи публічних торгів, що дозволило б здійснити вибір із декількох пропозицій найдешевшої, тобто зекономити бюджетні кошти.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати відповідь на наступні запитання та інформацію (документи):
1. Яким чином було виконано розпорядження Голови Луганської ОДА-Луганської ВЦА №246 від 28 квітня 2016 року та яким чином були освоєні кошти на забезпечення розроблення проектно-кошторисної документації для понад 90-о різноманітних об’єктів соціальної, освітньої, медичної та комунальної інфраструктур регіону?
2. Чи використовувався конкурентний підхід (у т.ч. через систему PROZORO: https://prozorro.gov.ua/ua/) при розподілі цих коштів на забезпечення розроблення проектно-кошторисної документації серед організацій, установ та інституцій, які здійснювали розроблення зазначеної проектно-кошторисної документації?
3. Хто із розробників зазначеної документації був допущений до конкурсу на проведення таких робіт і здійснив їх виконання та на яку суму витрат із бюджету (загальну і щодо кожного об’єкту зокрема)?
4. Чи застосовується при освоєнні коштів обласного бюджету Луганській області електронна система закупівель товарів, робіт і послуг?
Копію відповіді прошу вислати також на електронні адреси: [email address], [email address]

З повагою та надією на отримання
відповіді у встановлений законом
термін,

к.е.н., член СЖУ Федик Павло Дмитрович

Павло Федик залишив коментар ()

Як на мене, вже є всі підстави подавати в суд на адміністрацію, Гарбуза та виконавця відповіді на інформзапит. Адже я отримав неповну відповідь: "та яким чином були освоєні кошти на забезпечення розроблення проектно-кошторисної документації для понад 90-о різноманітних об’єктів соціальної, освітньої, медичної та комунальної інфраструктур регіону? "
Pavlo
І ще не отримав відповіді взагалі на три запитання: 2. Чи використовувався конкурентний підхід (у т.ч. через систему PROZORO: https://prozorro.gov.ua/ua/) при розподілі цих коштів на забезпечення розроблення проектно-кошторисної документації серед організацій, установ та інституцій, які здійснювали розроблення зазначеної проектно-кошторисної документації?
3. Хто із розробників зазначеної документації був допущений до конкурсу на проведення таких робіт і здійснив їх виконання та на яку суму витрат із бюджету (загальну і щодо кожного об’єкту зокрема)?
4. Чи застосовується при освоєнні коштів обласного бюджету Луганській області електронна система закупівель товарів, робіт і послуг?