Щодо процедури видачi дозвола ТОВ "Коксовий завод Новомет"

Бережна Наталiя Володимирiвна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Адвокат ТОВ «Коксовий завод «Новомет» Андрей Тищенко повідомив на судовому засіданні по справі 922/719/21 від 13 травня 2021, про те, що документи для отримання дозволу на викиди стаціонарними джерелами були подані ТОВ «Коксовий завод «Новомет» до Міндовкілля ще у січні 2020 року.

Але, згідно його слів, спочатку Міндовкілля вчинило противоправну бездіяльність та відмовило у розгляді поданих документів, посилаючись на карантин — фактор, на якій Коксовий завод ніяк не міг впливати.

Потім Міндовкілля в порушення п. 5 статті 4-1 ЗУ «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» при повторному розгляді документів відмовляло з інших підстав, знаходячи інші помилки, що, згідно його слів, є прямим порушенням закону.

«5. При повторному розгляді документів не допускається відмова у видачі документа дозвільного характеру з причин, РАНІШЕ НЕ ЗАЗНАЧЕНИХ у письмовому повідомленні заявнику (за винятком неусунення чи усунення не в повному обсязі заявником причин, що стали підставою для попередньої відмови). »

Тому, згідно його слів, вочевідь, Міндвокілля чинило противоправну бездіяльність.

Відео з виступом адвоката ТОВ «Коксовий завод «Новомет» Андрія Тищенко на судовому засіданні від 13 травня 2021: https://drive.google.com/file/d/1zj1mbnv...

Враховуючи вищенаведене, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Скільки разів Міндовкілля відмовляло ТОВ «Коксовий завод «Новомет» у розгляді документів на отримання дозволу на викиди та з яких підстав?

2. Прошу надати копію повідомлення від Міндовкілля про неможливість розгляду документів на отримання дозволу на підставі карантину.

3. Прошу надати копію повідомлення від Міндовкілля про неможливість розгляду документів з іншої/інших підстави/підстав, які мав на увазі адвокат ТОВ «Коксовий завод «Новомет» Андрій Тищенко.

4. Чи було винесено рішення Міндовкіллям про відмову у видачі дозволу при первинному звертанні до них ТОВ «Коксовий завод «Новомет»? Якщо так, прошу надати копію цього рішення.

5. Чи було винесено рішення Міндовкіллям про відмову у видачі дозволу при повторному/повторних звертаннях до них ТОВ «Коксовий завод «Новомет»? Якщо так, прошу надати копію цього/цих рішення/рішень.

У разі, якщо наведена в п.п.1 — 5 запитана інформація є конфіденційною, службовою або таємною, то прошу протягом п’ятиденного строку надати завірену копію документу, на підставі якого вищенаведена інформація віднесена до відповідних категорій.

З повагою,

Бережна Наталiя Володимирiвна

КОРЕЦЬКА Руслана Олегівна,

2 Attachments