Щодо процедури проведення закупівель розпорядником коштів РУО

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно чинного законадавства, функції по забезпеченню середніх навчальних закладів предметами, обладнаням та інвентарем в цілому та інклюзивних класів окремо покладено на розпорядників коштів, яким є Управління освіти районної адміністрації у м. Києві.

Прошу роз'яснити процедуру віділення коштів розпорядником (згідно законодавства та інших нормативних актів):

1. Хто має визначати потреби школи щодо забезпечення навчального процесу? Яким чином директор має збирати ці потреби? (самостійно, вчитель просити директора необхідні матеріали, обладнання чи меблі для забезпечення учбового процесу, прохання батьків дітей класу(батьківського комітету) тощо)? Якщо до директора звертається класний керівник, вчитель чи батьки, чи мають вони це робити в пісьмовій формі чи можуть звернутися в усній формі?

2. Чи регулюється (чим регулюється) забезпечення навчального процесу інклюзивних класів? Як визначається потреба в забезпеченні (що має бути обовязково)? Чи мають бути забезпечені інвентарем, обладнанням та меблями, робочим місцем не лише класний керівник, а й помічник вчителя, який допомогає дітям с інклюзивними учбовими потребами?

3. Яким чином школа має обрунтовувати потребу закупівлі у бюджетному запиті перед розпорядником коштів РУО?

4. Якщо школа сформувала бюджетний запит на наступний рік (восени/в кінці року), чи має право директор подавати додатковий запит щодо розширення списку закупівель протягом року?

5. Яким чином розпорядник коштів приймає рішення щодо забезпечення потреби? Як визначається строки та порядок закупівлі? Як РУО оформлює відмову школі щодо віділення коштів та проведенні закупівлі?

6. Яким чином визначається розмір забезпечення кожної школи чи розпорядник коштів самостійно розпоподілює виділені бюджетом кошти згідно наданих запитів від школ?

7. Які закупівлі може проводити школа самостійно (яка гранична сумма), які мають бути проведенні розпорядником коштів, які закупівлі мають бути проведені в электроній системі публічних закупівель Prozorro, або на акредитованих майданчиках, таких як, наприклад, zakupki.prom.ua (гранична сумма)?

8. Якщо оголошена розпорядником коштів закупка на потреби школи не відбулась в установлені строки, що має далі зробити розпорядник коштів? Чи будет він оголошувати новий тендер та у які строки він має це зробити? Що робити в цьому випадку школі, якшо строк проведення закупівлі припав на кінець року? Чи будуть ці кошти виділені у наступному році, або мають бути повернені до бюджету?

З повагою,

Нiна

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем