щодо протоколу засідання Робочої групи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Миткалик Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Миткалик Сергій

Доброго дня!

Відповідно до розпорядження Державної фіскальної служби України №185-р від 20.12.2017 року на виконання доручення Адміністрації Президента України від 26.09.2017 року № 44-01/145 створено робочу групу з розгляду проблемних питань між Державною фіскальною службою та ПрАТ "Філіп Морріс Україна". Створено робочу групу з розгляду проблемних питань між Державною фіскальною службою України та ПрАТ "Філіп Морріс України". Пунком 2 Розпорядження забезпечити ведення протоколів засідань Робочої групи.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати копію порядку денного вказаної робочої групи.
2) Надати інформацію про учасників, які взяли участь у вказаній зустрічі (прізвище, ім'я та по-батькові; підприємство, установу, організацію, яку представляли).
3) Надати копію відповідних протоколів засідання.

З повагою,

Миткалик Сергій

Державна фіскальна служба України

1 Attachment